Akrylátová vložka do vany vám ušetří čas a peníze!

Výměna vany je poměrně náročná a drahá záležitost. Dnes však existuje snadné řešení v podobě akrylátové vložky do vany.

Vaše vana po určité době už nebude lesklá a hladká jako dříve. Neobejde se bez škrábanců, skvrn od rzi či vodního kamene. Tím samozřejmě značně klesá komfort při používání a také to kazí estetický dojem. V tomto okamžiku se většina domácností zamyslí nad výměnou či rekonstrukcí vany.

Ovšem výměna vany obnáší obvykle bourání a mnoho starostí. Jde o časově i finančně nákladný proces, který si však můžete odpustit. Pokud se tedy na to necítíte, pak je možné původní vanu renovovat. Podmínkou je, že musí být vana funkční.

Celé je to více než snadné, do původní vany se jednoduše vsadí nová akrylátová vanová vložka, která se napojí na odtok a vymění se olištování vany. Tomuto způsobu se také říká „vanová reinkarnace“. Nový povrch vaší vany bude mít všechny vlastnosti moderních akrylátových van. Dodavatelé tohoto druhu vložek si vše sami změří a nabídnou vám několik barevných provedení. Po osazení se vana naplní vodou, aby vložka dobře přilnula k vaně, a přibližně po pěti hodinách můžete vanu plně využívat.

A jaké jsou výhody akrylátové vany? Je příjemná při dotyku s tělem. Akrylát navíc dokonale izoluje a nestudí.

akrylátová vanová vložka

Objednávkový formulář

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné