Bílá koupelna – klasika, která se neokouká

Nelákají vás pestré barvy a dáváte přednost klasice? Pak vás jistě zaujme koupelna v bílé barvě, která může vypadat velice pěkně. Málokde bílá barva tak krásně vynikne, jako právě v koupelně.

Není bílá jako bílá, pro někoho může působit trochu nudně, ale pokud zvolíte ty správné doplňky, výsledný efekt bude dokonalý. Kouzlo jedné barvy je ukryto v kombinaci různých materiálů, tvarů a reliéfů. Bílá barva může mít několik barevných tónů, které lze snadno střídat. V bílé koupelně se nemusíte bát výrazných doplňků, které celkový dojem značně oživí.

Někomu by se mohla bílá barva zdát příliš fádní, v takovém případě je možné zvolit bílou dohromady například s béžovou. Doporučujeme kombinovat barvy ve světlých tónech. Béžová je velice elegantní a opravdu nadčasová. Neutrální tóny navozují příjemnou až relaxační atmosféru. A tak to má v koupelně být.

Obzvlášť krásné jsou ryze přírodní doplňky. Máme na mysli například květiny, které si do koupelny můžete dát jen v případě, že je tam dostatek světla. Přírodní květiny nenahrazujte umělými, raději zvolte například vazbu sušených květin.

bílá koupelna

Objednávkový formulář

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné