Hydromasážní systém, luxus pro každého

Ačkoliv hydromasážní vany představují luxus, na který mnoho rodin šetří i několik let, investice se rozhodně vyplatí.

Jak vybírat hydromasážní systém?

Pokud se pro hydromasáže rozhodneme, měli bychom zvolit dvě cesty. Nejprve je potřeba vybrat vhodnou vanu a následně zařídit montáž vybraného sortimentu, který si zvolíte podle individuálních požadavků a také finančních limitů. Je vhodné postupovat podle doporučení odborníků, které najdete na internetu nebo se poradit přímo s pracovníky odborné firmy. Největší sázkou na jistotu je výběr hydromasážní vany přímo od výrobce s ohledem na velikost a dispozici koupelny.

Co lze od hydromásážních systémů očekávat?

Obecně lez říci, že hydromasážní systémy se dělí na vodní a vzduchové (nebo také perličkové). Hydromasáž funguje díky proudu vody, který vytváří vodní čerpadlo. Vodní trysky bývají umístěny v boční, zádové a chodidlové části vany. Vodní masáž představuje jedinečnou možností domácí relaxace, kterou si obzvlášť užijí sportovci po sportovních výkonech a také lidé s různými zdravotními obtížemi. Hydromasáže zlepšují krevní oběh a působí blahodárně na celý pohybový aparát, ale i na celkové uvolnění po jakékoliv práci. Hydromasáže zlepšují náladu, pomáhají od stresů a blahodárně působí na celý organismus.

Vzduchová masáž je spíše relaxační, prokrvuje kůži a její celkovou tonizaci. Je vhodná pro odpočinek po únavě jak fyzické, tak psychické. Na rozdíl od klasické hydromasáže je založena na působení tlaku vzduchu.

Kolik to bude stát?

Hydromasážní systém je jedna z položek rozpočtu, která může stát od 20 tisíc, ale také třeba 50 tisíc. Hodně záleží, co od toho konkrétně očekáváte, jaké zařízení si budete pořizovat, kolik trysek a jakou výbavu zvolíte. Nejlevnější typy hydromasáží stojí kolem 20 tisíc korun. Nicméně pokud si budete chtít pořídit lépe vybavené zařízení, které zahrnuje také mnohem více trysek, počítejte s částkou kolem 30 – 50 tisíc korun.

hydromasážní vana

Objednávkový formulář

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné