Jak vyřešit umakartovou koupelnu

Umakartové koupelny jsou součástí panelákových bytů a rozhodně nepatří mezi ty nejoblíbenější. Patříte také mezi majitele umakartové koupelny a nemůžete ji vystát? Tak se nebojte podniknout kroky k tomu, abyste byli se svou koupelnou spokojení. Není to nic složitého, stačí jen znát dostatek informací, jak na to.

Moderní koupelna snadno a rychle

Pro mnoho lidí je to téměř jako sen. Proměna staré koupelny v moderní design a bez bourání, za solidní cenu, je to vůbec možné? Řešení je poměrně snadné a jmenuje se obkladové panely. Na zeď, staré kachlíky i umakart se tyto obklady pouze nalepí. Můžete si vybrat z mnoha různých vzorů. A navíc cena je více než přijatelná. Jen pro představu, metr čtvereční vás vyjde přibližně na 500 korun. Mezi nejoblíbenější vzory patří imitace keramických obkladů, ale také zdiva, kamene, dřevěných palubek či štukové omítky. Nabídka je velice pestrá. Nejen nízká cena a také snadná instalace bez bourání a nepořádku, to vše jsou klady obkládacích panelů.

Pozitivních účinků je však více, panely také například přispívají ke zlepšení tepelné i zvukové izolace nejen koupelny. Panely můžete využít také v jiných místnostech. Vhodné jsou například také k obkladům stropů, schodišť a nelze opomenout také na obklady mezi skříňkami kuchyňských linek.

Objednávkový formulář

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné