Koupelna není skladiště

Většina koupelen stále ještě bohužel působí jako skladiště, prádelna a sušárna, hygienická místnost a toaleta bez ladu a skladu :(

V dnešní moderní době a nové výstavbě se již dopředu plánuje pro každou činnost místnost, pro každé ukládání zásob buď nábytek, nebo odkládací prostory a pro osobní hygienu pěkná a útulná koupelna.

Koupelna dnes plní nejen místnost pro hygienu, ale především pro odpočinek a vnitřní relax. Použitý materiál, vybavení, osvětlení a dostatečné větrání jsou atributy, které působí na člověka podprahovým vjemem a navozuje pocit bezpečí, klidu a pohody.

Žena nejvíce ocení dostatečné prostory pro kosmetiku, osvětlení, větrání a celkový pocit pro delší pobyt v koupelně. Muži naopak ocení možnost rychlého umytí, oholení, něco málo kosmetiky a pryč. Naopak pro děti je koupelna místem zábavy a vodních "radovánek". Celkem dost nároků na jednu místnost a to ještě jednu z nejmenších, které se v bytech nachází.

Skloubit všechny nároky vyžaduje nejen zkušenosti, ale především neustálé sledování nových materiálů, vybavení, ale i technologických novinek a trendů.

Při plánování vaší koupelny vám rádi poskytneme prvotřídní servis a mnohaleté zkušenosti v oblasti výstavby, renovace nebo rekonstrukce bytových koupelen.

V naší vzorkovně vám ukážeme množství variant a námětů, ukázku nových materiálů a zařízení. Provedeme vás celým procesem výstavby nebo rekonstrukce, abyste dopředu znali jak cenovou náročnost, časovou dispozici tak předpokládaný výsledek.

Věříme, že i vy se stanete našimi spokojenými zákazníky a že se při dalších úpravách, nejen koupelen, opětovně setkáme.

koupelna

Objednávkový formulář

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné