Koupelna ve dřevě

Dřevo je nádherný materiál, který dodá interiéru nádech luxusu. Přestože je běžné mít dřevo v obýváku, v kuchyni i v ložnici, v koupelně se mu raději vyhýbáme. Je to však zbytečné, dřevo je odolný materiál, který přinese do místnosti teplo a pohodu, proto se dřevo hodí do každého prostoru.

Mnoho lidí se domnívá, že použití dřeva v koupelně je nevýhodné. Tyto mýty jsou v dnešní době již pokořeny. Díky použití moderních technologií jsou vyvíjeny speciální povrchy a impregnace, které zaručí, že materiál bude odolnější. Není tedy třeba se dřevu vyhýbat také v koupelně, naopak si můžete dopřát skutečně velice originální design.

Dřevo má skvělé vlastnosti, které umožňují zhotovit z něho také vanu i umyvadlo. Koupelna nemusí být celá ze dřeva, stačí jen využít dřevěných prvků, jako například podlahy, skříňky či umyvadla. Můžete vyzkoušet také příjemné dřevěné obložení. Dřevo se výborně kombinuje s dalšími materiály. Velice oblíbené jsou koupelny zařízené v rustikálním stylu. V takové koupelně budete mít neustále pocit, jako byste se nacházeli uprostřed přírody.

koupelna ve dřevě

 

Objednávkový formulář

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné