Novinky v tuzemsku

19.3.2015
Stárnutí koupelny, co dál?
Věk nezastavíš, opotřebení už vůbec! Stejně jako stárneme my, stárne i vybavení a zařízení koupelny, dokonce stárne i dispoziční řešení.

10.3.2015
Výhody zabudovaných kuchyňských spotřebičů
Zařizujete si novou kuchyň a přemýšlíte, zda zvolit volně stojící či zabudované spotřebiče? Pokud máte menší prostor, doporučujeme dát přednost zabudovaným spotřebičům, neboť vám ušetří místo a také vypadají velice efektně.

5.3.2015
Praktické termostatické baterie
Koupelna je místnost, ve které relaxujeme a odpočíváme. Je tedy velmi důležité zařídit si ji tak, abychom se v ní cítili vždy dobře. Každý si přeje krásnou koupelnu, nicméně nejde pouze o samotný vzhled, ale také praktickou stránku.

17.2.2015
Výhody a nevýhody integrovaných kuchyní s obývacím pokojem
Pokud žijete ve starším panelovém domě, patrně jste setkali s malou kuchyní, ve které není prakticky žádné místo. V současné době se však klade důraz na vzdušnost a prostornost.

29.1.2015
Koupelna a ranní shon, jak to vyřešit?
Spěcháte do práce a koupelna je zrovna obsazená? Jedna koupelna v domácnosti? Dříve standard, dnes však lze také z jedné koupelny udělat praktickou místnost alespoň pro dvě osoby.

19.12.2014
Jak elegantně vyřešit kuchyňské osvětlení?
Není důležité pouze to, jaké osvětlení vybereme, ale také samotné umístění. Především dbejte na osvětlení pracovního prostoru, abyste si nestínili vlastním tělem.

10.12.2014
Otevřené kuchyně mají své jedinečné kouzlo
Otevřené kuchyně se staly fenoménem současnosti. Samozřejmě záleží na možnostech a také vkusu. Otevřená kuchyň vám umožní kontakt s rodinou také při vaření, zároveň vám opticky zvětší prostor.

20.11.2014
Bílá koupelna – klasika, která se neokouká
Nelákají vás pestré barvy a dáváte přednost klasice? Pak vás jistě zaujme koupelna v bílé barvě, která může vypadat velice pěkně. Málokde bílá barva tak krásně vynikne, jako právě v koupelně.

13.11.2014
Pár tipů do malé koupelny
Malé koupelny jsou trendem zejména panelákových bytů. Malý prostor nás limituje ve vybavení koupelny a také chybí tolik potřebný úložný prostor.

29.10.2014
Udělejte z malé koupelny prostornou místnost
Malé koupelny jsou problémem zejména panelových bytů. Jde o maličké místnosti, do kterých bychom chtěli vtěsnat maximum a ještě mít nějaký prostor na pohyb.

16.10.2014
Vyřešte snadno a prakticky podkrovní koupelnu
Bydlíte v domečku a chcete si zařídit útulnou podkrovní koupelnu? Podkroví přináší řadu možností, ale také mnoho omezení v podobě zkosené střechy a stísněného prostoru.

26.9.2014
Splňte si sen o nové koupelně
Koupelna je místo, kde provádíme svou každodenní očistu. Ovšem často zapomínáme, že i ona potřebuje pravidelnou údržbu. Pokud vaše koupelna působí zašle a nevábně, vanu a umyvadlo už nelze ani nejdražšími čisticími prostředky vydrhnout, pak je čas na změnu!

11.9.2014
Dopřejte si moderní toaletu
Předěláváte záchod nebo koupelnu a sháníte novou toaletu? Pak vsaďte na moderní design a komfort, vyplatí se to. Toaleta je neoddělitelnou součástí každé domácnosti.

4.9.2014
Hydromasážní systém - luxus pro každého
Ačkoliv hydromasážní vany představují luxus, na který mnoho rodin šetří i několik let, investice se rozhodně vyplatí.

28.8.2014
Zvolte si moderní baterie, krása a funkčnost v jednom
Zásadní součástí každé koupelny je také umyvadlo a vana s vodovodní baterií. Jakou vybrat?

27.6.2014
Akrylátová vložka do vany vám ušetří čas a peníze!
Výměna vany je poměrně náročná a drahá záležitost. Dnes však existuje snadné řešení v podobě akrylátové vložky do vany.

5.6.2014
Koupelny pro vaše děti
Nejjednodušší cestou, jak přizpůsobit koupelnu svému potomkovi, je vybavit ji dětskými koupelnovými doplňky. Když k tomu přidáte veselé obkladačky či malovanou vanu, vznikne opravdu veselá koupelna. ...

30.5.2014
Koupelna - rychlokurz
13 nejfrektovanějších otázek a odpovědí, otázky a odpovědi s vámi velmi důkladně probereme, vysvětlíme a zodpovíme na základě mnohaletých zkušeností ...

15.5.2014
Tipy na úsporu vody
Kape vám kohoutek? Myjete nádobí pod tekoucí vodou? Protéká voda do záchodové mísy? Přemýšlíte o regulaci vody? Navštivte nás, pomůžeme Vám ...

6.5.2014
Sprchové panely - komfort sprchování
Když chcete opravdový komfort při sprchování, pořiďte si sprchové panely, ideálně hydromasážní se směrově nastavitelnými tryskami s výkyvnými hlavicemi.

27.3.2014
Koupelna není skladiště
V dnešní moderní době a nové výstavbě se již dopředu plánuje pro každou činnost místnost, pro každé ukládání zásob buď nábytek, nebo odkládací prostory a pro osobní hygienu pěkná a útulná koupelna.

12.3.2014
Rekonstrukce panelákového jádra
Rozhodli jste se vyměnit staré panelákové jádro za nové, svěží a moderní? Pokud ano, rádi bychom vám poradili, jak na to.

Aquatherm Praha
4. - 7. března 2014 20. mezinárodní odborný veletrh vytápěcí, ventilační, klimatizační, měřící, regulační, sanitární a ekologické techniky

19.2.2014
Rekonstrukce koupelny v paneláku
Paneláková jádra v garsonkách se rekonstruují buď tak, že půdorys zůstane stejný a zdi z porobetonu vyrostou na místě původních umakartových příček, nebo dojde ke spojení WC a koupelny, čímž je možné získat kousek místa navíc a do místnosti se tak vejde místo malého sprchového koutu i vana.

8.2.2014
Domácí lázně
Domácí lázně jsou v zimním období nanejvýš příjemné, relaxační, ba dokonce léčivé. Dopřejte si domácí lázně s voňavou koupelí. A abyste plně vychutnali lázně v pravém slova smyslu, nechte si od nás naprojektovat vaší koupelnu, která vám atmosféru domácích lázní vytvoří.

29.1.2014
Triky pro malé koupelny
Boj s centimetry není ovšem to jediné, nač bychom se měli zaměřit.

Objednávkový formulář

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné