Otevřené kuchyně mají své jedinečné kouzlo

Otevřené kuchyně se staly fenoménem současnosti. Samozřejmě záleží na možnostech a také vkusu. Nicméně otevřený prostor přináší mnoho výhod. Přesto se tomuto trendu mnoho lidí vyhýbá a je to škoda. Otevřená kuchyň vám umožní kontakt s rodinou také při vaření, zároveň vám opticky zvětší prostor.

Pokud nejste příliš konzervativní, zkuste svou kuchyň trochu oživit. Otevřený prostor vám dává zcela nové možnosti. Propojení kuchyně s obývacím pokojem či jídelnou vám umožní elegantní zvětšení prostoru a dodá více světla. Nezapomínejte však na dokonalý designový odsavač par, který tak odvede nežádoucí zápach nejen z kuchyně, ale také dalších místností.

Otevřené kuchyně mají své výhody, ale také nevýhody. Jistě není pochyb o tom, že otevřené kuchyně mají své kouzlo a není neobvyklé, že mnohé byty jsou právě koncipované typem obývací pokoj s kuchyní, tzv. x+KK.

Je tedy vhodné zvolit kuchyni s prakticky řešeným úložným prostorem, aby nepůsobila příliš přeplácaně, spíše decentně se zaměřením kuchyňské dekorace. Do poliček si například vystavte kořenky. Otevřené kuchyně je však potřeba udržovat neustále čisté a uklizené, nebt každý na první pohled vidí, jak kuchyň vypadá.

Pokud se chystáte na rekonstrukci kuchyně, zkuste se zamyslet nad možností otevřené kuchyně, nejen že se vám zvětší prostor, ale současně se vám vytvoří místo pro vzájemné soužití a blízkost.

kouzlo otevřené kuchyně

Objednávkový formulář

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné