Praktické termostatické baterie do koupelny

Koupelna je místnost, ve které relaxujeme a odpočíváme. Je tedy velmi důležité zařídit si ji tak, abychom se v ní cítili vždy dobře. Každý si přeje krásnou koupelnu, nicméně nejde pouze o samotný vzhled, ale také praktickou stránku. V současné době můžete zvolit celou řadu technických vychytávek a novinek, které nás posunou mnohem dál.

Velice praktické a elegantní jsou termostatické baterie. Říká se, že kdo ji jednou vyzkouší, už u ní zůstane. Velkou výhodou je zejména skutečnost, že dokáže vyrovnávat výkyvy tlaku v potrubí a v teplotě vody.

Patrně nejvíce oceníte, že z hlavice poteče přesně taková teplota vody, kterou si sami nastavíte. Kromě praktického pohledu jsou termostatické hlavice elegantní a spolehlivé. Nelze opomenout také na jejich dlouhou životnost.

Vybírat můžete hned ze dvou různých provedení, a to termostatické sprchové nástěnné baterie a termostatické vanové nástěnné baterie. Samozřejmostí je také moderní design a vysoká užitková hodnota. Snadné ovládání zajistí ergonomická páka.

Termostatické hlavice vám zajistí mnohem vyšší komfort při sprchování, navíc se stanou dokonalým doplňkem vaší koupelny.

termostatické baterie

Objednávkový formulář

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné