Rekonstrukce panelákového jádra

Rozhodli jste se vyměnit staré panelákové jádro za nové, svěží a moderní? Pokud ano, rádi bychom vám poradili, jak na to.

Především se musíte rozhodnout, zda realizaci rekonstrukce budete provádět vlastními silami, nebo zda si na celou nebo částečnou práci vezmete odbornou firmu.

Dále je dobré se hned na začátku rozhodnout, v jakém rozsahu budete rekonstrukci provádět, zda celá rekonstrukce může být provedena na ohlášení nebo budete potřebovat stavební povolení. Možná, že nebudete potřebovat ani jedno, záleží na celkovém objemu prací.

Rekonstrukce panelákového jádra trvá zpravidla maximálně do deseti dní, běžně rekonstrukce včetně závěrečného úklidu zvládáme od dva dny dříve a to z důvodu, že před zahájením prací společně se zákazníkem odsouhlasíme 3D projekt, vybereme všechny potřebné doplňky a upřesníme kompletní objem prací.

Většina původních panelákových jader má svoji životnost za sebou a to nejen v rámci použitých materiálů, ale i moderních prvků a nároků na hygienu a bezpečnost. Totéž se týká prostorového využití vybavení koupelen a toalet, ať už jsou integrované, nebo zvlášť.

rekonstrukce panelákového jádra

Objednávkový formulář

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné