Rekonstrukce panelové koupelny

Hlavní odlišností od varianty umakartového bytového jádra je, že při rekonstrukci panelové koupelny nedochází k demontování původní konstrukce (i když i toto je realizovatelné).

Demontuje se vana, umyvadlo, WC a zadní stěna za WC. Provede se nová vodoinstalace a částečná úprava elektroinstalace.

A i zde platí:

Rekonstrukce začíná pečlivým naplánováním a výběrem zařizovacích předmětů, obkladů a dlažeb. Toto naplánování je velice důležité a zabere Vám zhruba 60 minut (průměr první schůzky) v naší vzorkové prodejně. Tuto dobu strávíte s odborným poradcem v klidném prostředí firmy, který Vám dle Vašich představ pomůže s rozvržením Vaší nové koupelny. Naše rady vycházejí z několikaleté zkušenosti s přestavbami bytových jader a zároveň vždy respektujeme představy zákazníka. Tyto představy se musí uvést do realizovatelné podoby.

Po naplánování dostane zákazník cenovou nabídku rekonstrukce (ve většině případů zhotovujeme i grafický návrh ve 3D). Cena rekonstrukce je konečná a obsahuje veškeré práce nutné k dokončení rekonstrukce. Tuto cenu je možné upravit vhodným výběrem zařizovacích předmětů, a to směrem nahoru i dolů. Po odsouhlasení cenové nabídky se sepisuje smlouva o dílo s upřesněním termínu realizace. Tento termín je pro nás závazný.

Po zrealizování Vaší nové koupelny dojde k předání stavby s přáním mnoha sťastných chvil s novou koupelnou od firmy AVE PROFIS.

V průběhu realizace je možno po dohodě realizovat další práce, pro které se zákazník rozhodne. Naše firma nabízí většinu interiérových prací (odkazy).

Kompletní rekonstrukce od firmy AVE PROFIS zahrnuje:

  • částečné demontáže původních konstrukcí a zařizovacích předmětů a odvoz na skládku
  • nové rozvody vodoinstalace (standardně i do kuchyně)
  • nové rozvody elektroinstalace (variantně - není podmínkou - včetně proudového chrániče, nových jističů a ve většině případů i nového přívodu do bytu) - zhotovení nových obkladů a dlažeb v mnoha různých řešeních ze sortimentu HOB, CHKZ, RAKO a jiných (viz sortiment). Zde je třeba zdůraznit službu grafického návrhu Vaší nové koupelny, kde lze prostor měnit dle Vašich požadavků!! (viz Grafické návrhy)
  • Montáž nových zařizovacích předmětů: vany nebo sprchového koutu, WC (i závěsné moduly), baterií, koupelnového nábytku, doplňků
  • 6. - 7. den předání nové koupelny do užívání

Koupelny

Objednávkový formulář

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné