Splňte si sen o nové koupelně

Koupelna je místo, kde provádíme svou každodenní očistu. Ovšem často zapomínáme, že i ona potřebuje pravidelnou údržbu. Pokud vaše koupelna působí zašle a nevábně, vanu a umyvadlo už nelze ani nejdražšími čisticími prostředky vydrhnout, pak je čas na změnu!

Kvalitní koupelna za rozumnou cenu

Pokud nemáte peněz nazbyt, můžete si dopřát kvalitní koupelnu, kterou lze pořídit za přijatelnou cenu. Základem celého úspěchu je samozřejmě dobře a kvalitně odvedená práce a použití kvalitního materiálu. V případě rekonstrukcí umakartových jader se nejčastěji volí sádrokarton. V současné době je velmi oblíbený stavební systém pomocí uceleného programu vnitřních nenosných konstrukcí na bázi tenkostěnných ocelových profilů a sádrokartonových desek. Tento stavební systém přináší mnoho výhod, zejména rychlost a komplexnost montáže. Oceníte také nízkou hmotnost, lehkou zpracovatelnost a suchý proces, který prakticky vylučuje mokré procesy a ušetří vám mnoho práce s úklidem.

Splňte si sen o nové koupelně

Moderní koupelna je k nezaplacení. Sníte o koupelně, ve které se budete cítit dobře? Proměňte sen ve skutečnost. Kontaktujte nás, rádi vám navrhneme koupelnu na míru a také provedeme montáž. V současné době lze velmi snadno a rychle rekonstruovat koupelnu. Samozřejmě hodně záleží na velikosti stávající koupelny a finančních možnostech. Nicméně často stačí malé úpravy, které udělají mnoho.

Zkuste si u nás alespoň nezávazně nechat navrhnout úpravy své stávající koupelny pro vaši představu a budoucí rozhodnutí.

koupelna po rekonstrukci

Objednávkový formulář

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné