Patříte mezi milovníky skla?

Pak vás určitě nadchnou skleněná umyvadla, která patří mezi světové trendy.

Jak vlastně vypadají?

Mají speciální povrchovou úpravu. Ta pomáhá redukovat usazování vodního kamene a také odpuzuje vodu. Skleněná umyvadla jsou v nabídce v různých provedeních. Zákazníci mohou vybírat z barevných umyvadel, ale také různých atypických tvarů.

Odolnost na prvním místě!

Skleněná umyvadla se vyrábí z tvrzeného skla, které je maximálně odolné proti poškrábání. Speciální povrchová úprava obsahuje teflon, který odpuzuje vodu. Zamezuje také usazování vodního kamene a dalších nečistot. Nemusíte se obávat ani toho, že by kapky vody zůstávaly na povrchu. Stékají do odpadu a na umyvadle nezanechávají žádné stopy.

Skleněná umyvadla jsou vhodné také pro náročné zákazníky. Ve světě si je pořizuje stále více lidí, u nás zatím nejsou tolik užívaná. Někteří lidé se zbytečně obávají toho, že se snadno rozbijí a bude na nich vše vidět.

Z jakých barev můžete vybírat?

Umyvadla se vyrábí v různých provedeních. Například čiré, pískované, barevné a světle modré. Nezapomínejte, že různá tloušťka a velikost skla může způsobit změny barevného odstínu. Jednotlivá skla jsou polotransparentní nebo krycí.

Tak teď už nezbývá nic jiného, než přijít k nám do vzorkovny AV PROFIS a objednat si!

skleněné umyvadlo do koupelny

Objednávkový formulář

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné