Tipy na úsporu vody

Kape vám kohoutek? Myjete nádobí pod tekoucí vodou? Protéká voda do záchodové mísy? Přemýšlíte o regulaci vody? Navštivte nás, pomůžeme Vám, u nás jste správně ...

Platby za energie do domácností neustále rostou, pokud se "nepovede" teplé počasí během zimy, což zas nebývá tak často. Ceny za teplo se skutečně odvíjí od počasí, ale ceny za spotřebu vody neustále rostou a jsou závislé nejen na celkovém množství vody, na infrastruktuře, ale především na spotřebě.

Spotřeba vody, stejně jako cena, neustále stoupá, někdy by ale bylo dobré se zamyslet, zda zbytečně neplýtváme. A plýtvání vody může mít několik pohledů.

Již při rekonstrukcích nebo výstavbě nových kuchyní a koupelen se zaměřujeme na odstranění zbytečného plýtvání vodou jak při mytí osob nebo nádobí, tak při splachování záchodů.

Existuje nejrůznější množství úsporných opatření a výrobků, kdy jejich použití vede k nižší spotřebě či regulaci vody a to od rozhodnutí, zda se koupat ve vaně či sprchovat a jakou používat baterii. A když sprchovat, zda použít perlátory, škrtící kroužky nebo speciální sprchové hlavice. Zda umývat nádobí pod tekoucí vodou nebo využít uzavřeného dřezu či investovat do myčky nádobí.

Co co teprve, když kape kohoutek nebo protéká záchodová mísa?

Přijďte k nám do AV PROFIS, poradíme vám jak hospodařit s vodou, vysvětlíme a předvedeme vám úsporná opatření. Postavili jsme již velké množství koupelen a kuchyní, kde jsme úsporná opatření v součinnosti se zákazníkem realizovali.

úspora vody

 

Objednávkový formulář

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné