Vana v obývacím prostoru

V poslední době se celková architektura bydlení mění od zavedených pravidel k otevřenému bydlení co do lokality, tak do prostorového členění.

Mnozí lidé upřednostňují otevřenost a světlost bydlení všech prostor a snaží se využít celkový prostor pro otevřené bydlení s minimem oddělovacích zdí, dveří či jiných oddělovacích variant.

Zajímavé řešení je úprava podkrovního prostoru, které většinou nemá žádné původní členění a tudíž je prostor nezatížen žádným omezením, pouze šikminami kopírujícími střechu.

Při přípravě architektury prostoru je nutné do detailu vypracovat nejen 3D pohledy, ale je nutné si uvědomit, zda plánované rozčlení plně vyhovuje rodinnému chodu a zvyklostem.

V případě otevřeného bydlení si musíme uvědomit, že při užívání se nelze téměř nikam "schovat" a pokud ano, bývá intimita zabezpečena posuvnými přepážkami nebo závěsy.

Pokud je vaším cílem otevřené bydlení, nebojte se nejrůznějších experimentů, které vnáší do společného života další podněty trávení volného času a radosti ze života.

Vyzkoušejte umístit vanu tak, aby byla v otevřeném prostoru, aby na ní bylo odevšad vidět a aby se stala jednou z dominant vašeho obývacího prostoru. Chce to částečně odvahu, ale i vědomí, že se vana stává relaxačním místem, nikoliv hygienickým prostředkem. Od toho vám bude sloužit zařízená koupelna v jiné části.

Podobný návrh řešení je zcela běžný v moderním světě a v současné době se hojně používá se i v hotelových zařízeních v rámci soukromého wellness nebo domácích lázní.

Vezměte odvahu a chuť změnit stereotyp bydlení a pusťte se do rekonstrukce, rádi vám s ní pomůžeme. Nejen, že vám navrhmene řešení na míru, ale připravíme vám kompletní 3D návrhy, doporučíme vhodné materiály a výrobky a naši technici vám celou rekonstrukci postaví a zabezpečí.

vana v otevřeném prostoru

Objednávkový formulář

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné