Zvolte si moderní baterie, krása a funkčnost v jednom

Koupelny patří mezi velmi důležité místnosti, které už dávno nejsou určeny pouze pro osobní hygienu. Koupelna je místo, kde také relaxujeme. Proto bychom si měli dopřát plnohodnotnou koupelnu, ve které se snoubí funkčnost s estetickým dojmem. Zásadní součástí každé koupelny je také umyvadlo a vana s vodovodní baterií. Jakou vybrat?

Vodovodní baterie, která zdobí vaši koupelnu

Ačkoliv vodovodní baterii považujeme za samozřejmost, je třeba myslet na to, že tvoří základní vybavení koupelny. Při výběru vodovodní baterie je třeba zvolit takovou, která bude kvalitní, funkční a také bude dobře vypadat. Koupelny jsou malým prostorem, ve kterém záleží na každém detailu.

Jaké baterie jsou v nabídce? Po technické stránce můžeme rozdělit baterie na kohoutkové, pákové a také nejmodernější s bezdotykovým ovládáním. Klasické kohoutkové baterie jsou již poněkud zastaralé. Nicméně pro milovníky retrostylu se vyrábějí designové lahůdky pro všechny milovníky historických modelů.

Nejoblíbenější jsou moderní pákové baterie, které mají snadné a praktické ovládání. Do vany a sprchy jsou vhodné termostatické baterie (lze u nich nastavit teplotu, což je nejbezpečnější).

Jaké jsou druhy baterií?

Rozlišujeme základní druhy baterie, které jsou stojánkové a nástěnné. Dále pak baterie umyvadlové, vanové, sprchové a bidetové. Do umyvadla nejčastěji instalujeme pákové stojánkové baterie. Rozhodně se vyplatí investovat do kvalitních baterií, neboť levné baterie dlouho nevydrží a budete mít více starostí nežli užitku. Kvalitu a také životnost baterie ovlivňuje materiál, ze kterého je baterie vyrobena. Mezi skutečně kvalitní materiály řadíme mosaz a ušlechtilou ocel, která má vysokou odolnost.

Moderní, extravagantní nebo retro?

Je jen na vás, zda vsadíte na moderní vodovodní baterie, nebo jestli dáte přednost extravagantním modelům. Stále více jsou oblíbené takzvané retro baterie, ve kterých se snoubí moderní techniky s retro designem. Hodně záleží na tom, v jakém stylu je koupelna vybavena. Baterie by neměla působit rušivým dojmem a být naopak vkusným doplňkem.

vodovodní baterie

Objednávkový formulář

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné