Rekonstrukce umakartové koupelny

Zde zahrnujeme bytová jádra z umakartu, dřevotřísky, hobry nebo jiných snadno demontovatelných materiálů. rekonstrukce spočívá v demontování původních konstrukcí, které nahradíme novým systémem - sádrokartonem nebo porobetonem (Hebel, ytong).

Nejvíce rekonstrukcí se provádí ze sádrokartonu (SDK). Důvod je jasný - rychlost a čistota výstavby. SDK je uzpůsoben na vedení instalací - vodoinstalace a elektroinstalace. Navíc se jedná o suchý proces výstavby a z toho plyne i menší nepořádek. doba rekonstrukce je od AVE PROFIS 7 - 8 pracovních dnů, což je potvrzeno i na smlouvě.Vyřízení technické dokumentace je u sádrokartonu také rychlejší - většinou je pro stavební úřad dostačující ohlášení.

Pokud se někdo rozhodne pro pórobeton (zdivo), musí počítat s dobou na rekonstrukci o něco vyšší - jiné technologické postupy, které je nutno dodržet. Rekonstrukce začíná pečlivým naplánováním a rozvržením nové koupelny a WC včetně výběru zařizovacích předmětů, obkladů a dlažeb. toto naplánování je velice důležité a zabere Vám zhruba 60 minut ( průměr první schůzky ) v naší vzorkové prodejně. Tuto dobu strávíte s odborně vyškoleným poradcem v klidném prostředí firmy, který Vám dle Vašich představ pomůže s rozvržením Vaší nové koupelny. Naše rady vycházejí z několikaleté zkušenosti s přestavbami bytových jader a zároveň vždy respektujeme představy zákazníka.Tyto představy musíme uvést do zrealizovatelné podoby.

Po naplánování dostane zákazník cenovou nabídku rekonstrukce. ( Ve většině případů zhotovujeme i grafický 3D návrh ).Cena rekonstrukce je konečná a obsahuje veškeré práce nutné k dokončení rekonstrukce. Tuto cenu je možno upravit vhodným výběrem zařizovacích předmětů , a to směrem nahoru i dolů. Po odsouhlasení cenové nabídky se sepisuje smlouva o dílo s upřesněním termínu realizace. Tento termín je pro nás závazný.

Po zrealizování Vaší nové koupelny dojde k předání stavby s přáním mnoha šťastných chvil s novou koupelnou od AVE PROFIS.

V průběhu realizace je možno po dohodě realizovat i další práce, pro které se zákazník rozhodne. Naše firma nabízí většinu interiérových prací viz. naše další stránky.

Kompletní rekonstrukce od firmy AVE PROFIS zahrnuje:

  • demontáže původních konstrukcí a odvoz na skládku
  • nové rozvody vodoinstalace (standardně i do kuchyně)
  • nové rozvody elektroinstalace (včetně proudového chrániče, nových jističů a ve většině případů i nového přívodu do bytu)
  • zhotovení nových konstrukcí ze sádrokartonu nebo cihel
  • zhotovení nových obkladů a dlažeb v mnoha různých řešeních ze sortimentu HOB, CHKZ, RAKO a jiných (viz sortiment). Zde je třeba zdůraznit službu grafického návrhu Vaší nové koupelny, kde lze prostor měnit dle Vašich požadavků!! (viz Grafické návrhy)
  • montáž nových zařizovacích předmětů ( vany nebo sprchového koutu, WC (i závěsné moduly), baterií, koupelnového nábytku, doplňků )
  • 7. - 8. den předání nové koupelny do užívání

Koupelny

Objednávkový formulář

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné