Dostupné, trendové a luxusní koupelny

Wow koupelna - to je sen každé domácí paní. Nároky na koupelnu jsou ze všech bytových prostor nejvyšší a to jak do využití každičkého kousku místa, vybavení, osvětlení, větrání, tak do cenové relace.

I rozměrově malou koupelnu lze architektonicky sladit a umístit nejrůznější zařízení včetně dostatečného počtu koupelnového nábytku, stejně lze velkou koupelnu vybavit pouze nejnutnějším a nechat koupelně hodně vzdušného volného prostoru. Před rozhodováním o koupelně je vhodné projít hodně inspirací a referencí, poradit se s odborníky a prostudovat dostupné zkušenosti.

Při plánování nové koupelny nebo její rekonstrukci vám rádi vyjdeme vstříc, koupelnu naplánujeme v 3D rozměru, doporučíme vhodné zařízení a designově sladíme nároky trendových materiálů a moderního vybavení. Specializujeme se na výstavbu koupelen v nových výstavbách, ale taktéž provádíme rekonstrukce panelákových koupelnových jader obou kategorií - umakartových a panelových.

Rekonstrukce umakartové koupelny

Rekonstrukce bytových jader z umakartu, dřevotřísky, hobry nebo jiných snadno demontovatelných materiálů spočívá v demontování původních konstrukcí, které nahradíme novým systémem - sádrokartonem nebo porobetonem (Hebel, Ytong).

Průměrná doba rekonstrukce je 7-8 pracovních dní.

Rekonstrukce panelové koupelny

Při rekonstrukci panelové koupelny nedochází k demontování původní konstrukce (i když i toto je realizovatelné). Demontuje se vana, umyvadlo, WC a zadní stěna za WC. Provede se nová vodoinstalace a částečná úprava elektroinstalace.

Průměrná doba rekonstrukce je 6 -7 pracovních dní.

Koupelny

Objednávkový formulář

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné