top of page


Nároky na koupelnu jsou ze všech bytových prostor nejvyšší a to jak do využití každičkého kousku místa, vybavení, osvětlení, větrání, tak do cenové relace.
 

I rozměrově malou koupelnu lze architektonicky sladit a umístit nejrůznější zařízení včetně dostatečného počtu koupelnového nábytku, stejně lze velkou koupelnu vybavit pouze nejnutnějším a nechat koupelně hodně vzdušného volného prostoru. Před rozhodováním o koupelně je vhodné projít hodně inspirací a referencí, poradit se s odborníky a prostudovat dostupné zkušenosti.
 

Při plánování nové koupelny nebo její rekonstrukci vám rádi vyjdeme vstříc, koupelnu naplánujeme v 3D rozměru, doporučíme vhodné zařízení a designově sladíme nároky trendových materiálů a moderního vybavení. Specializujeme se na rekonstrukce panelákových koupelnových jader obou kategorií - umakartových a panelových - a stejně tak provádíme výstavbu koupelen v nových výstavbách.

REKONSTRUKCE

Rekonstrukce bytových jader z umakartu, dřevotřísky, hobry nebo jiných snadno demontovatelných materiálů spočívá v demontování původních konstrukcí, které
nahradíme novým systémem

 

- sádrokartonem nebo porobetonem (Hebel, Ytong).

REKONSTRUKCE

Při rekonstrukci panelové koupelny nedochází k demontování původní konstrukce (i když i toto je realizovatelné). Demontuje se vana, umyvadlo, WC a zadní stěna za WC.
Provede se nová vodoinstalace a částečná úprava elektroinstalace.

dlažba

Nadpis 4

KOUPELNY

bottom of page