top of page

REKONSTRUKCE UMAKARTOVÉ KOUPELNY

Zde zahrnujeme bytová jádra z umakartu, dřevotřísky, hobry nebo jiných snadno demontovatelných materiálů. Rekonstrukce spočívá v demontování původních konstrukcí, které nahradíme novým systémem - sádrokartonem nebo porobetonem (Hebel, ytong).


Nejvíce rekonstrukcí se provádí ze sádrokartonu (SDK). Důvod je jasný - rychlost a čistota výstavby. SDK je uzpůsoben na vedení instalací - vodoinstalace a elektroinstalace. Navíc se jedná o suchý proces výstavby a z toho plyne i menší nepořádek. Doba rekonstrukce je od AVE PROFIS Plzeň s.r.o. 10 - 12 pracovních dnů, což je potvrzeno i na smlouvě. Vyřízení technické dokumentace je u sádrokartonu také rychlejší - většinou je pro stavební úřad dostačující ohlášení.


Pokud se někdo rozhodne pro pórobeton (zdivo), musí počítat s dobou na rekonstrukci o něco delší - jiné technologické postupy, které je nutno dodržet.

Rekonstrukce začíná pečlivým naplánováním a rozvržením nové koupelny a WC včetně výběru zařizovacích předmětů, obkladů a dlažeb. Toto naplánování je velice důležité a zabere Vám zhruba 60 minut (průměr první schůzky) v naší kanceláři. Tuto dobu strávíte s odborně vyškoleným poradcem v klidném prostředí firmy, který Vám dle Vašich představ pomůže s rozvržením Vaší nové koupelny. Naše rady vycházejí z několikaleté zkušenosti s přestavbami bytových jader a zároveň vždy respektujeme představy zákazníka. Tyto představy musíme uvést do zrealizovatelné podoby.

Koupelna v bytě. Obklad_ zelená Samba
záchod

Po naplánování dostane zákazník cenovou nabídku na rekonstrukci (ve většině případů zhotovujeme i grafický 3D návrh). Cena rekonstrukce je konečná a obsahuje veškeré práce nutné k dokončení rekonstrukce. Tuto cenu je možno upravit vhodným výběrem zařizovacích předmětů či obkladů a dlažeb - a to směrem nahoru i dolů. Po odsouhlasení cenové nabídky se sepisuje smlouva o dílo s upřesněním termínu realizace. Tento termín je pro nás závazný.


Po zrealizování Vaší nové koupelny dojde k předání stavby s přáním mnoha šťastných chvil s novou koupelnou

od AVE PROFIS Plzeň s.r.o..

 

V průběhu realizace je možno po dohodě realizovat i další práce, pro které se zákazník rozhodne. Naše firma nabízí většinu interiérových prací.

Kompletní rekonstrukce od firmy AVE PROFIS Plzeň s.r.o. zahrnuje:

  • demontáže původních konstrukcí a odvoz na skládku

  • nové rozvody vodoinstalace (standardně i do kuchyně)

  • nové rozvody elektroinstalace (včetně proudového chrániče, nových jističů a ve většině

       případů i nového přívodu do bytu)

  • zhotovení nových konstrukcí ze sádrokartonu nebo cihel

  • zhotovení nových obkladů a dlažeb v mnoha různých řešeních ze sortimentu HOB, CHKZ,

       RAKO a jiných dle Vašeho výběru, (zde je třeba zdůraznit službu grafického návrhu Vaší nové

       koupelny, kde lze prostor měnit dle Vašich požadavků!!

  • montáž nových zařizovacích předmětů (vany nebo sprchového koutu, WC (i závěsné moduly),

       baterií, koupelnového nábytku, doplňků a další)

  • předání nové koupelny do užívání

Oklad FOX s dekorem Easy - fialový
bottom of page