Dopřejte si moderní toaletu

Předěláváte záchod nebo koupelnu a sháníte novou toaletu? Pak vsaďte na moderní design a komfort, vyplatí se to. Toaleta je neoddělitelnou součástí každé domácnosti. Nachází se buď v samostatné místnosti, nebo je dohromady s koupelnovým příslušenstvím. Může mít mnoho podob, výběr je skutečně široký. Nicméně velké rozdíly jsou nejen v jednotlivých značkách, ale také v cenových kategoriích. Důraz byste měli klást především na složení povrchu keramiky. Kvalitní keramiku poznáte na první pohled především podle vzhledu, neboť se vyznačuje vyšší bělostí a také zářivostí.

Nedělejte kompromisy

V současné době se staly trendem závěsné toaletní mísy, které mají zabudované splachování. Jejich obliba stále roste především proto, že dodávají koupelnám neotřelý atraktivní vzhled, působí moderně a navíc umožňují snadnější úklid koupelny.

Klozet se zvýšenou výškou ocení zejména senioři či handicapovaní lidé, kterým činí obtíže sedání a vstávání. Seniorům tedy rozhodně doporučujeme zvolit výšku WC pro invalidy, protože nikdy nevíte, kdy se vám to bude hodit. Komfort je rozhodně znát.

Nezapomínejte na bidet!

Bidet je velmi důležitou součástí každé koupelny nebo toalety, neboť jde o zařízení, které je určené pro každodenní intimní hygienu. Jeho užívání má řadu pozitiv, zejména pomáhá předcházet mnoha nepříjemnostem a zdravotním obtížím, jako jsou hemeroidy či různé záněty. Věděli jste, že očista intimních partií proudem vody je o hodně účinnější, než samotné použití toaletního papíru? Na bidet většina lidí ve své domácnosti zapomíná, přesto jeho výhody jsou nesporné.

Mnoho lidí si bidet raději odpustí z toho důvodu, že nemá ve své koupelně místa nazbyt. Nicméně celou situaci lze vyřešit jednoduše s elegancí. Stačí jen pořídit přídavný elektronický bidet. Jde o velice rafinované zařízení, které lze připevnit na každou toaletní mísu. Jistě oceníte tento moderní a komfortní způsob, který nevyžaduje žádné stavební úpravy a je tedy stále žádanější.

Myslete tedy zejména na své pohodlí a zdraví. Dopřejte si kvalitní vybavení na toalety, vyplatí se vám to.

bidet v koupelně

Objednávkový formulář

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné