Stárnutí koupelny, co dál?

Věk nezastavíš, opotřebení už vůbec ne! Stejně jako stárneme my, stárne i vybavení a zařízení koupelny, dokonce stárne i dispoziční řešení.

Přijde den, kdy budeme muset podstoupit zásadní rozhodnutí a to rekonstruovat kompletně nebo jen částečně naší starou koupelnu. Koupelna je velmi frekventovaným místem, někdo jí přiznává dokonce magické účinky, psychologické i zdravotní, někdo je považuje za domácí lázně. Takto bychom k rozhodnutí o rekonstrukci koupelny měli uvažovat.

Pro ženy je koupelna doslova "hájeným" územím. Nejen, že v koupelně trávíme mnoho času, v současné moderní době se dokonce doba strávená v koupelně značně prodlužuje a to zejména z důvodu vybavení novými hygienickými prostředky v podobě masážních sprchových koutů nebo masážních van.

Při rozhodnutí kompletní rekonstrukce myslete na výše uvedené skutečnosti, které si promítněte do svého života.

Pokud si nevíte rady, prostudujte si některou z knižních publikací, kterých je na trhu dostatečné množství, nebo vám základní informace poskytne i internet v podobě profesionálních webových stránek zaměřených na bydlení, rekonstrukce nebo úpravy. I sociální sítě jsou plné nápadů, trendů a zkušeností.

Nabízíme vám naše bohaté zkušenosti jak z totálních, tak částečných rekonstrukcí, připravujeme projekty v 3D zobrazení včetně doplňkového sortimentu.

Rozhodněte se pro rekonstrukci, rozhodněte se pro nás, rádi vás provedeme přípravou a vlastní realizací rekontrukce do podoby vaší vysněné koupelny.

stará koupelna

 

Objednávkový formulář

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné