Umyvadlo, které vám bude každý závidět

Klasické bílé umyvadlo má téměř každý a navíc je poměrně nudné. Proč nezkusit něco nového a neotřelého? Vyberte si z nabídky moderních umyvadel, které mají své kouzlo a dodají vaší koupelně nádech exotiky, luxusu a nevšednosti.

Estetické nároky koupelen se zvyšují

Ačkoliv sanitární keramika pro mnohé z nás nepředstavuje příliš zajímavý objekt, zkuste si představit, že máte umyvadlo úplně jiné, než je běžná bílá barva. Proč nespojit krásné s užitečným?

Umyvadlo a baterie v antickém stylu představují dokonalou ukázku funkčnosti a krásy. Jde o skleněná umyvadla, jejichž vzhledu lze přizpůsobit celkový design baterie. Můžete si tedy rovnou pořídit kompletní set. Pořízení setu je cenově výhodnější a celkový dojem je mnohem lepší. Můžeme doporučit například hnědé skleněné umyvadlo, které působí velice originálně a vkusně.

Pokud dáváte přednost kulatým tvarům, pak můžete zvolit některé z kulatých umyvadel na desku. Ve spojení s kulatou baterií jde skutečně o jedinečný estetický zážitek. Kromě hnědé barvy můžete vybírat také z dalších odstínů, dle interiéru vaší koupelny. Velmi pěkně působí kombinace tmavě zelené barvy.

U umyvadel velmi důležitou roli hraje zejména tvar, hloubka, design a v neposlední řadě také cena. Odměnou za výběr s rozmyslem či radou vám bude dokonalé a funkční umyvadlo, které vaší koupelnu odliší od všech ostatních. Nedělejte kompromisy. Barevná umyvadla působí pozitivně, rozjasní interiér.

Dříve, než se rozhodnete pro konkrétní umyvadlo, raději se poraďte s odborníky. Nechte si navrhnout koupelnu na míru, která bude dokonale ladit s interiérem a bude odrážet módní trendy nejen v sanitární technice ale i v dalším zařízení a vybavení.

Koupelnu lze chápat i jako relaxační či lázeňskou místnost, tak si dopřejte to nejlepší!

luxusní umyvadlo

Objednávkový formulář

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné