Vířivka do bytu? Nic není nemožné!

Chcete si dopřát příjemnou a relaxační vířivku, ale bydlíte v bytě? V současné době už ani toto nemusí být překážkou. Jedním z hlavních důvodů, proč se lidé obávají vířivky v bytě, je nedostatečný prostor. Stále totiž přetrvává mylný názor o tom, že na vířivku je potřeba mnoho místa, proto je výsadou spíš zahrad a velkých teras a dopřávají si ji jen movití lidé. To ovšem už dávno není pravda. Dnes si může vířivku pořídit každý a to klidně i do panelákového bytu a není to žádný problém.

Vířivé vany, které jsou určeny pro využití v bytě, jsou svým způsobem specifické. Jde o především o odpovídající zatížení, které by nemělo přesáhnout 500 kg na m2. Pokud tomu tak není, je nutná konzultace s odborníkem. Rozměry vany musí být kompaktní, aby uživatele neomezovaly. Nicméně vířivá vana, která je dlouhá 2 metry a široká do 1,5 metrů, by měla svému uživateli poskytnout dostatečný komfort.

Do bytu je tedy třeba zvolit menší vanu, ale i tak by vám měla zajistit maximální pohodlí v podobě alespoň jednoho anatomického lehátka pro celkovou masáž všech svalových skupin. Při výběru sledujte také vybavenost jednotlivých masážních pozic, v tomto případě rozhodně nedělejte kompromisy. V případě bytových vířivek je třeba myslet na spolehlivost vířivek, která musí být 100 %. Ve vnitřním prostoru je třeba absolutně eliminovat riziko úniku vody.

Odborníci tedy radí především vybírat podle vhodně zvolených technologií. Porovnejte ceny jednotlivých dodavatelů, mohou mezi nimi být značné rozdíly. Na druhou stranu ne vždy znamená, že nejdražší je nejkvalitnější a naopak. Není vhodné vybírat pouze z katalogu, správný prodejce by vám měl být schopen předvést modely naživo. A na závěr je třeba připomenout, že záruka je velice důležitá. Vířivá vana je přeci jenom věc, která by vám měla sloužit léta. Solidní výrobci dávají i mnohaletou záruku na vířivky do bytů.

vířivka do bytu

Objednávkový formulář

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné