Sprchové panely - komfort sprchování

Když chcete opravdový komfort při sprchování, pořiďte si sprchové panely, ideálně hydromasážní se směrově nastavitelnými tryskami s výkyvnými hlavicemi.

Alternativou drahých hydromasážních boxů jsou levnější sprchové panely, které poskytují příjemnou úlevu pod proudící vodou jak z ruční sprchy, tak z horní sprchy a masážních trysek. V případě bolavých zad nemusíte hned běžet na masáž, dopřejte si jí doma ve vlastní koupelně!

Sprchové hydromasážní panely zvyšují při sprchování prokrvení kůže, mají blahodárný vliv na celulitidu, bolavé a namožené svaly a velmi příznivě působí na látkovou výměnu.

Nechte se laskat dotykem vody a vnímejte její průzračnost, vůni a příjemný chlad nebo teplo. Pod proudící vodou se uvolňuje tělo i mysl a stres a starosti pomalu odchází.

Přeměňte svůj sprchový kout v relaxační a regenerační místo, budete příjemně překvapeni silou vody díky hydromasážním tryskám, nechte se laskat a rozmazlovat.

S montáží sprchových panelů máme bohaté zkušenosti, montujeme nejrůznější typy od několika prověřených dodavatelů za bezkonkurenční ceny. Již při plánování rekonstrukce nebo výstavbě nové koupelny vám rádi navrhneme ideální typ právě pro vás a vaši potřebu s ohledem na četnost vaší rodiny, věkovou kategorii, případně s ohledem na zdravotní potíže.

U nás si vybere každý, jsme zde pro vás!

sprchový panel

Objednávkový formulář

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné